Okolie a aktivity VisiteroAdm 13. februára 2023
OKOLIE A AKTIVITY
Užite si rôzne aktivity, ktoré spríjemnia váš pobyt
Skicentrum OPALISKO

Zimné lyžiarske stredisko nachádzajúce sa v srdci Liptova v Nízkych Tatrách nad obcou Závažná Poruba – na úpätí vrchu Poludnica vzdialené len 10 minút od nás cesty autom.

Päť umelo zasnežovaných zjazdoviek, štyri vleky a sedačka poskytujú komfort bez dlhého čakania v radoch. K dispozícii je aj bežecký areál s osvetlením s celkovou dĺžkou 30 km bežeckých tratí.

Tím inštruktorov PEPE Ski and Snowboard School je profesionálne vyškolený organizáciou SAPUL, ktorej metodické postupy sú medzinárodne uznávané. Inštruktori majú pravidelné tréningy na udržanie a obohatenie zručností a schopností.

LYŽIARSKÝ BEŽECKÝ KLUB LIPTOVSKÁ KOKAVA

Neviete, kam vyraziť na Liptove? Len 2O minút od nás cesty autom sa nachádza jedinečné bežkárske stredisko soplu až s 8 km dlhou traťou.

Vezmite bežky a spíjemnite si váš pobyt na Liptove a objavujte jeho krásy. Kochajte sa krásnymi výhľadmi a užite si krásnu prírodu. Najvyšší bod je položený až 882 metrov na morom.

BONUS PRE VŠETKÝCH UBYTOVANÝCH

Ako bonus všetci naši ubytovaný hostia získajú LIPTOV REGION CARD úplne zdarma. Využite bezplatné cestovanie SKI busom. Zastávka je hneď pri našom penzióne.

Chcete si zarezervovať izbu?